Tenon IO (7.x-2.0-beta2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Count
my: ရေတွက်

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Other
my: အခြား
