Tenon IO (7.x-2.0-beta2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: High
pa: ਉੱਚ

en: Low
pa: ਘੱਟ

en: Medium
pa: ਵੱਧ

en: Other
pa: ਹੋਰ
