Tenon IO (7.x-2.0-beta2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: High
ps: لوړ

en: Low
ps: ټيټ

en: Count
ps: شمیر

en: Medium
ps: منځنى

en: Other
ps: نور
