Tenon IO (7.x-2.0-beta2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Priority
ru: Приоритет

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: None
ru: Нет

en: High
ru: Высокий

en: Low
ru: Низкий

en: Count
ru: Количество

en: Medium
ru: Средний

en: Other
ru: Другое

en: Level
ru: Уровень

en: API key
ru: API-ключ

en: Store information
ru: Информация о магазине
