Tenon IO (7.x-2.0-beta2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: High
te: ఎక్కువ

en: Low
te: తక్కువ

en: Count
te: లెక్క

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Other
te: ఇతర
