Tenon IO (7.x-2.0-beta2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: High
th: สูง

en: Low
th: ต่ำ

en: Count
th: จำนวน

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Other
th: อื่นๆ

en: Store information
th: รายละเอียดของร้านค้า
