Tenon IO (7.x-2.0-beta2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Priority
tr: Öncelik

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: High
tr: Yüksek

en: Low
tr: Düşük

en: Count
tr: Sayaç

en: Medium
tr: Orta

en: Other
tr: Diğer

en: Level
tr: Seviye

en: Store information
tr: Mağaza bilgisi
