Tenon IO (7.x-2.0-beta2) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Немає

en: High
uk: Високий

en: Low
uk: Низький

en: Count
uk: Лічильник

en: Medium
uk: Середній

en: Other
uk: Інше

en: Level
uk: Рівень

en: API key
uk: Ключ API

en: Project ID
uk: ID проєкту

en: Store information
uk: Відомості про магазин

en: App ID
uk: Ідентифікатор програми

en: Viewport height
uk: Висота вікна перегляду
