Tenon IO (7.x-2.0-beta1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: High
az: Hündür

en: Low
az: Alçaq

en: Count
az: Say

en: Medium
az: Orta

en: Other
az: Digər
