Tenon IO (7.x-2.0-beta1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Priority
bg: Приоритет

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: High
bg: Силна

en: Low
bg: Слаба

en: Count
bg: Брой

en: Medium
bg: Среда

en: Other
bg: Други
