Tenon IO (7.x-2.0-beta1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Priority
bs: Prioritet

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: High
bs: Visoko

en: Low
bs: Nisko

en: Medium
bs: Srednje
