Tenon IO (7.x-2.0-beta2) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Priority
de: Priorität

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: None
de: Keine

en: High
de: Hoch

en: Low
de: Niedrig

en: Count
de: Anzahl

en: Medium
de: Mittel

en: Other
de: Weitere

en: Level
de: Ebene

en: API key
de: API-Key

en: Project ID
de: Projekt-ID

en: Store information
de: Ladeninformatioen

en: App ID
de: App-ID

en: Viewport height
de: Viewport-Höhe

en: Viewport width
de: Viewport-Breite

en: Page report
de: Seitenbericht

en: Height, in pixels, of the viewport for our headless browser. The value must between 0 and 9999.
de: Die Höhe des Viewports in Pixeln für den Browser ohne Benutzeroberfläche- Der Wert muss zwischen 0 und 999 liegen.
