Tenon IO (7.x-2.0-beta2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Other
gu: અન્ય
