Tenon IO (7.x-2.0-beta2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Priority
hi: प्राथमिकता

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: None
hi: कोई नहीं

en: High
hi: उच्च

en: Low
hi: निचला

en: Count
hi: गुणांक

en: Medium
hi: माध्यम

en: Other
hi: अन्य
