Tenon IO (7.x-2.0-beta1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: High
ka: მაღალი

en: Low
ka: დაბალი

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Medium
ka: საშუალო

en: Other
ka: სხვა
