Tenon IO (7.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: High
km: ខ្ពស់

en: Low
km: ទាប

en: Count
km: រាប់

en: Medium
km: មធ្យម

en: Other
km: ផ្សេងៗ
