Tenon IO (7.x-2.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: High
mn: Өндөр

en: Low
mn: Нам

en: Medium
mn: Дундаж
