Tenon IO (7.x-2.0-beta2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: High
mr: उच्च

en: Low
mr: कमी
