Tenon IO (7.x-2.0-beta2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: High
fa: زیاد

en: Low
fa: کم

en: Count
fa: شمارش

en: Medium
fa: متوسط

en: Other
fa: ساير
