Tenon IO (7.x-2.0-beta1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: High
sl: Visoko

en: Low
sl: Nizko

en: Count
sl: Število

en: Medium
sl: Srednja
