Tenon IO (7.x-2.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Count
sq: Numri

en: Medium
sq: Mesatar

en: Other
sq: Tjetër
