Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Author
af: Outeur

en: The username %name does not exist.
af: Die gebruikersnaam %name bestaan nie.

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Anonymous
af: Anoniem

en: You have to specify a valid date.
af: Jy moet 'n geldige datum spesifiseer.

en: Authored on
af: Geskep op

en: Leave blank for %anonymous.
af: Los leeg vir %anonymous.
