Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Author
ast: Autor

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: The username %name does not exist.
ast: El usuariu %name nun esiste.

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Authored on
ast: Autoría en
