Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Author
az: Müəllif

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Anonymous
az: Anonim

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Leave blank for %anonymous.
az: %anonim üçün boş buraxın

en: author
az: müəllif

en: Post date
az: Yazı tarixi
