Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Author
bn: লেখক

en: The username %name does not exist.
bn: ব্যবহারকারী হিসেবে %name এর অস্তিত্ব নেই।

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে

en: Leave blank for %anonymous.
bn: %anonymous হলে খালি রাখুন
