Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Taxonomy term
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་གྱི་ཐ་སྙད་

en: The username %name does not exist.
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་%name མིན་འདུག།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: You have to specify a valid date.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་ ཆ་གནས་ཡོད་པའི་ཚེས་གྲངས་ཅིག་  གསལ་བཀོད་འབད།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: Leave blank for %anonymous.
dz: %anonymous གི་དོན་ལས་སྟོངམ་བཞག།
