Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: The username %name does not exist.
eo: La uzantnomo %name ne ekzistas.

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: You have to specify a valid date.
eo: Vi devas enmeti validan daton.

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Leave blank for %anonymous.
eo: Lasu malplena por %anonymous.
