Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Author
et: Autor

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: The username %name does not exist.
et: Kasutajat %name pole olemas.

en: Authored by
et: Autor

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: You have to specify a valid date.
et: Palun valige kehtiv kuupäev.

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Leave blank for %anonymous.
et: Jäta tühjaks, et oleks  %anonymous .

en: author
et: autor

en: Post date
et: Postituse kuupäev

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
et: Vorming: %time. Kuupäevavorming on YYYY-MM-DD ja %timezone on ajavööndi nihe UTC ajast. Tühjaks jätmise korral kasutatakse postitamise aega.

en: The date the content was posted.
et: Sisu postitamise kuupäev.

en: Author uid
et: Autori uid

en: The date the term was last updated.
et: Kuupäev, millal terminit viimati uuendati.
