Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Author
eu: Egilea

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: You have to specify a valid date.
eu: Data baliogarri bat zehaztu behar duzu.

en: Updated date
eu: Eguneratze data

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Leave blank for %anonymous.
eu: Hutsik utzi %anonymous -rentzat.

en: author
eu: egilea

en: Post date
eu: Argitaratze data

en: The date the content was posted.
eu: Edukia noiz argitaratu zen.
