Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Author
he: מחבר/ת

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: The username %name does not exist.
he: המשתמש %name לא קיים במערכת.

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Anonymous
he: אנונימי

en: You have to specify a valid date.
he: יש להזין תאריך תיקני.

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: Authored on
he: בתאריך

en: Leave blank for %anonymous.
he: השאר ריק עבור %anonymous.

en: author
he: מחבר/ת

en: Post date
he: תאריך פירסום

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
he: פורמט: %time. פורמט התאריך הוא YYYY-MM-DD ו %timezone הוא ההפרש מUTC. השאירו ריק כדי להשתמש במועד שליחת הטופס.
