Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Author
kk: Автор

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: The username %name does not exist.
kk: %name пайдаланушы аты табылмады.

en: Authored by
kk: Автор

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: You have to specify a valid date.
kk: Сіз дұрыс датаны қалдыруыңыз керек.

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Leave blank for %anonymous.
kk: %anonymous үшін бос қалдыр.
