Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Author
lt: Autorius

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: The username %name does not exist.
lt: Registracijos vardas %name nežinomas.

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Anonymous
lt: Svečias

en: You have to specify a valid date.
lt: Reikia nurodyti galiojančią datą.

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Leave blank for %anonymous.
lt: Jei paliksite tuščią bus %anonymous.

en: author
lt: autorius

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
lt: Formatas: %time. Datos formatas YYYY-MM-DD ir %timezone laiko zonos nuo UTC. Jei paliksite tuščia bus naudojama įrašymo data.
