Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: author
my: စာရေးသူ

en: The date the content was posted.
my: သတင်းအချက်အလက်ကို ရေးသားခဲ့သည့် နေ့စွဲ
