Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Author
ps: ليكوال

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول

en: author
ps: ليكوال

en: Author uid
ps: ليكوال uid
