Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Author
sl: Avtor

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: The username %name does not exist.
sl: Oprostite. Uporabniško ime %name ne obstaja.

en: Authored by
sl: Avtor

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: You have to specify a valid date.
sl: Vnesti morate veljaven datum.

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Leave blank for %anonymous.
sl: Za %anonymous pustite prazno.
