Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: Taxonomy term
ta: வகைப்பாட்டு சொல்

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Anonymous
ta: பேரிலா

en: You have to specify a valid date.
ta: நீங்கள் ஒரு குறிப்பிட்ட தேதியை குறிப்பிட வேண்டும்

en: Updated date
ta: புதுப்பிக்கப்பட்ட தேதி

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Leave blank for %anonymous.
ta: %anonymous க்கு காலியாக விடு.

en: author
ta: ஆசிரியர்
