Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Author
vi: Tác giả

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: Taxonomy term
vi: Từ liệu phân loại

en: The username %name does not exist.
vi: Tên người dùng %name không tồn tại.

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: You have to specify a valid date.
vi: Bạn phải nhập một ngày hợp lệ.

en: Updated date
vi: Ngày cập nhật

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Leave blank for %anonymous.
vi: Để trống cho %anonymous.

en: author
vi: tác giả

en: Post date
vi: Ngày gửi bài

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
vi: Định dạng: %time. Định dạng ngày YYYY-MM-DD và %timezone là múi giờ lệch với giờ UTC.
