Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Author
am: ደራሲ

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Leave blank for %anonymous.
am: %anonymous ባዶ ተው።
