Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Author
ar: المؤلف

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Taxonomy term
ar: مصطلح تصنيف

en: The username %name does not exist.
ar: لا وجود للمستخدم %name.

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Anonymous
ar: مجهول

en: You have to specify a valid date.
ar: يجب أن تحدد تاريخا صحيحا.

en: Updated date
ar: تاريخ التحديث

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Leave blank for %anonymous.
ar: دعها فارغة ل%anonymous.

en: author
ar: مؤلف

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
ar: تنسيق: تنسيق التاريخ هو YYYY-MM-DD و %timezone يمثل المنطقة الزمنية من UTC. اتركه فارغاً لاستخدام تاريخ إرسال الاستمارة.
