Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: The username %name does not exist.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་%name་གནས་མི་འདུག

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: You have to specify a valid date.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ངེས་པར་དུ་ཕན་ནུས་ཡོད་པའི་ཚེས་གྲངས་ཞིག་དམིགས་འཛུགས་བྱེད་དགོས།

en: Updated date
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་དུས

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Leave blank for %anonymous.
bo: %anonymous་ལ་སྟོང་པ་བསྐྱུར་དགོས

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Post date
bo: སྤེལ་པའི་དུས

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
bo: རྣམ་བཞག་ལ་%time། ཟླ་ཚེས་ཀྱི་རྣམ་བཞག་ནི་YYYY-MM-DD དང་། %timezone་ནི་UTC་ལ་གཞི་འཛིན་པའི་མཛམ་གླིང་གི་དུས་ཚོད་ཁུལ་ཡིན། སྟོང་བར་བསྐྱུར་ན་ཡར་སྤྲོད་པའི་དུས་ཚོད་དེར་འཇོག་རྒྱུ་ཡིན།

en: The date the content was posted.
bo: ནང་དོན་ཡར་སྤྲོད་བྱེད་པའི་ཚེས་གྲངས།

en: Author uid
bo: རྩོམ་མཁན་གྱི uid
