Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Author
bs: Autor

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Taxonomy term
bs: Taksonomijski term

en: The username %name does not exist.
bs: Korisničko ime %name ne postoji.

en: Authored by
bs: Napisao

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: You have to specify a valid date.
bs: Morate naznačiti ispravan datum.

en: Authored on
bs: Napisano

en: Leave blank for %anonymous.
bs: Ostavite prazno za %anonymous.

en: Post date
bs: Datum objave
