Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Author
hi: लेखक

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: Taxonomy term
hi: वर्गीकरण परिभाषा

en: The username %name does not exist.
hi: सदस्यनाम %name उपलब्ध नहीं है।

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: You have to specify a valid date.
hi: आपको एक सही तारीख स्पष्ट करनी होगी।

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Leave blank for %anonymous.
hi: %anonymous के लिये खाली छोड़ें।

en: author
hi: लेखक
