Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Author
is: Höfundur

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Taxonomy term
is: Flokkunarhugtak

en: The username %name does not exist.
is: Notendanafnið %name finnst ekki.

en: Authored by
is: Höfundur

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: You have to specify a valid date.
is: Þú verður að tilgreina gilda dagsetningu.

en: Updated date
is: Dags. uppfært

en: Leave blank for %anonymous.
is: Skiljið eftir autt fyrir %anonymous

en: author
is: höfundur
