Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Author
mr: लेखक

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Taxonomy term
mr: वर्गीकरण संज्ञा

en: The username %name does not exist.
mr: %name हे सदस्य नाम अस्तीत्वात नाही

en: Authored by
mr: लेखक

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: You have to specify a valid date.
mr: तुम्ही योग्य दिनांक देणे गरजेचे आहे.

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
