Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Author
te: రచయిత

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Taxonomy term
te: వర్గీకరణ పదం

en: The username %name does not exist.
te: %name అనే వాడుకరి పేరు ఉనికిలో లేదు.

en: Anonymous
te: అనామకం
