Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Author
be: Аўтар

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: The username %name does not exist.
be: Імя карыстальніка %name не існуе.

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Anonymous
be: Ананім

en: You have to specify a valid date.
be: Вы павінны ўвесці правільную дату.

en: Updated date
be: Дата абнаўлення

en: Authored on
be: Дата:

en: Leave blank for %anonymous.
be: Пакіньце пустым для %anonymous.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
be: Фармат: %time. YYYY-MM-DD — фармат даты, а %timezone — гэта часавы паяс адносна універсальнага каардынаванага часу (UTC). Пакіньце поле пустым, каб выкарыстоўваць час адпраўкі формы.
