Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Author
bg: Автор

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: The username %name does not exist.
bg: Името на потребителя %name не съществува.

en: Authored by
bg: Написано от

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: You have to specify a valid date.
bg: Трябва да посочите валидна дата.

en: Authored on
bg: Написано на

en: Leave blank for %anonymous.
bg: Оставете празно за %anonymous.
