Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Author
el: Συντάκτης

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: The username %name does not exist.
el: Το όνομα λογαριασμού %name δεν υπάρχει.

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: You have to specify a valid date.
el: Πρέπει να δώσετε έγκυρη ημερομηνία.

en: Updated date
el: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Leave blank for %anonymous.
el: Αφήστε το κενό για να μείνει το %anonymous.

en: author
el: συγγραφέας

en: Post date
el: Ημερομηνία δημοσίευσης

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
el: Μορφότυπος: %time. Ο μορφότυπος ημερομηνίας είναι YYYY-MM-DD και %timezone είναι η απόκλιση ώρας από τη ζώνη UTC. Αφήστε κενό εάν θέλετε να χρησιμοποιήσετε την ώρα υποβολής της φόρμας.

en: The date the content was posted.
el: Η ημερομηνία που δημοσιεύτηκε το περιεχόμενο.

en: Author uid
el: Uid συντάκτη
