Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Author
gu: લેખક

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: author
gu: લેખક

en: Author uid
gu: લેખક યુઆઈડી
