Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: The username %name does not exist.
hy: %name օգտագործողի անունը գոյություն չունի։

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Leave blank for %anonymous.
hy: Թողեք դատարկ, %anonymous -ի համար։

en: author
hy: հեղինակ
